یات کلاب –اجاره قایق در کیش –اجاره یات در کیش-اجاره قایق لوکس خصوص در کیش –اجاره قایق تفریحی در کیش


یات کلاب باشگاهی است که اعضای آن یا صاحبان قایق هستند یا اینکه جهت اجاره قایق به آن مراجعه می کنند. مراجعین می توانند در کافه ها، کلوب و رستوران با هم معاشرت کنند. دسترسی و استفاده از امکانات برای عموم آزاد است تا برای تفریح و نیز برگزاری مسابقات ورزش های آبی اوقات ا اشته باشند.

نکته قابل ملاحظه برای مالکان شناورهای تفریحی این است که محل امن و ایمنی برای نگهداری یات ها فراهم شده است تا هم خود از آن محل برای نگهداری استفاده کنند و هم اینکه موقعیتی برای مهمانانی باشد که برای اجاره قایق و تفریح به آنجا بیایند.

تعطیلات و نیز آخر هفته ها بهترین زمان برای استفاده از امکانات مارینا است. با توجه به بودجه مهمانان گرامی قایق های مختلفی از پایین ترین هزینه های اجاره تا قایق های لوکس با هزینه های بالاتر در نظر گرفته شده است.

 

از دیگر امکانات می توان به پاراسل، غواصی، اسکی روی آب، شاتل، ماهیگیری، پدل بورد و پدال بورد در ماینا کلاب اشاره کرد.

گفتنی است مارینا کیش به عنوان تنها مارینا در ایران تمام سرویس های فوق را ارائه داده است.

علاوه بر این استقرار هتل مارینا کیش جنب اسکله نگهداری قایق های تفریحی سبب شده است تا مهمانان گرامی در کمترین زمان ممکن خود را از هتل به مارینا کلاب رسانده و از انواع تفریحات آبی بهره ببرند.

از طرفی هتل مارینا کیش نیز بسیاری امکانات رفاهی و تفریحی از قبیل استخر، سالن ماساژ، زمین تنیس، زمین گلف، رستوران و کافه را برای مهمان گرامی فراهم آورده است.