هر زوجی که به تازگی نامزد شده اند رویای برگزاری جشن نامزدی و جشن عروسی خود را در یک محیط بزرگ دارند. مکانی ایده آل تر از یک قایق تفریحی برای جشن گرفتن لحظات شادی شما وجود ندارد.

اگر فکر می‌کنید که ازدواج در قایق یکی از به یاد ماندنی ترین روش ها برای رسمی کردن همه چیز با عزیزتان است، اشتباه نمی‌کنید. غروب چشمگیر خورشید در کیش، آب های درخشان دریای خلیج فارس ، کرایه قایق زیبا در مارینا کلاب ، و همه ارتباط مثبتی که ما با سفر داریم، همگی با این نقطه عطف زندگی هماهنگ هستند. و در حالی که تدارکات ازدواج در یک قایق ممکن است در عمل پیچیده تر باشد، اما مجموعه مارینا کلاب این عمل را برای مراسمات عروسی شما آسان کرده و شما می توانید ازدواج خود را در دریا  و در داخل یک قایق تفریحی تنها با کمی تحقیق به واقعیت تبدیل کنید.

با این که مراسمات عروسی می توانند استرس زا باشند، اما با انتخاب یک قایق تفریحی برای روز می تواند این  اتفاق خوشایند را به راحتی در یک مکان و مناظر دیدنی برای مهمانان شما فراهم کند و میهمانان شما از این مراسم و لحظات به یاد ماندنی  لذت ببرند. نه تنها این، بلکه اغلب می تواند مقرون به صرفه تر از بسیاری از موارد سنتی باشد.

برای عروسی که به تمام معنا دریایی است، هیچ مکانی بهتر از اجاره یک قایق تفریحی در کیش وجود ندارد. در اینجا تقریباً همه موضوعاتی است که باید قبل از انجام یک اجراه شناور در نظر بگیرید، از جمله:

  • مزایا و معایب ازدواج در قایق
  • برنامه ریزی عروسی در  قایق
  •  پرسیدن از محل برگزاری عروسی با قایق
  • هزینه اجاره قایق در کیش برای مراسم نامزدی و ازدوج

اطلاعات بیشتر : 02126108746