برای عروسی قایق اجاره کنیم | اجاره قایق برای عروسی

اگر رویای برگزاری مراسم عروسی و نامزدی در داخل قایق های تفریحی در مارینا کیش را دارید بهتر است بدانید که رویای شما تحقق یافته است و میتوانید با خیال آسوده به رویایتان برسید، برگزاری به یاد ماندنی ترین مراسم های خود را به مجموعه مارینا کلاب بسپارید و فقط در روز مراسم در مارینا کیش در کنار مهمان هایتان حاظر باشید و عروسی خود را در روی آب و داخل یک قایق تفریحی برگزار کنید.

کل عروسی شما می تواند در داخل قایق تفریحی برگزار شود، بنابراین دیگر نگران تدارکات و هزینه های اضافی حمل و نقل همه افراد از محل مراسم تا پذیرایی نخواهید بود. سفر ماه عسل خود را با یک مراسم در فضای باز در بالای عرشه آغاز کنید، خیالتان از بایت پذیرایی مهمانتانتان نباشید چرا که کادر مجرب مجموعه مارینا کلاب یا مارینا کیش به بهترین نحو از مهمانهایتان بر روی قایق پذیرایی خواهند کرد.

به لطف چشم انداز های منحصر بفرد در جزیره زیبای کیش ، دیدن طلوع و غروب زیبای خورشید در این جزیره  ازدواج روی آب یک تجربه  تکرار نشدنی و لوکس است . شما  میتوانید چند عکس عروسی فوق العاده داشته باشید تیم مدیا مارینا کلاب با داشتن چندین سال تجربه تهیه محتوای دریایی، یات و قایق های لوکس تفریحی با داشتن تجهیزات به روز عکاسی ، تصویر برداری و تصویر برداری هوایی آماده تهیه کلیپ و البوم عکس از سفرهای دریایی، جشن ها و مهمانی های  شما می باشد.  و مهمانان شما در هیچ زمان این لحظات را  فراموش نخواهند کرد. به‌علاوه، اگر زمان‌بندی مناسبی داشته باشید، می‌توانید در طول ساعت طلایی مراسمات خود را برگزار کنید و یا در حالی که خورشید به زیر افق می‌رود، از مهمانان خود پذیرایی کنید.

آدرس دفتر مرکزی: تهران-بلوار لواسانی-نبش خیابان سلمانپور-پلاک ۵۲ واحد ۸ جنوبی

تلفن: ۰۲۱۲۶۱۰۸۸۴۷

شماره : ۰۹۳۵۴۳۲۱۱۷۲

ایمیل: Hi@marinaclub.ir