تفریحات و ورزش های دریایی مخصوصا در جزیره کیش از دیرباز بسیار پرطرفدار بوده، ورزشهای مانند پدل بورد، شاتل سواری یا حتی اسکی روی آب و… برای انجام هر کدام از این ورزشها باید به یک کلوپ تفریحات دریایی سر بزنید و از خدماتشون استفاده کنید. اما ما پیشنهاد بهتری داریم! دوست دارید همراه با قایقی که اجاره میکنید یه سری از این تجیهزات رو هم بهمراه خودتون به دریا ببرید؟ تصور کنید در کنار یات لوکسی که اجاره کردید میتونید وسط دریا پدل بورد سواری کنید یا اینکه با قایق شاتل سواری کنید. یا حتی اگه به اندازه کافی حرفه ای باشید میتونید یه قایق مناسب اسکی روی آب و ویک بورد اجاره کنید و بهمراه تجهیزات مناسب از اسکی روی آب بهمراه قایق شخصیتون لذت ببرید.

همه این امکانات بخشی از خدمات مارینا کلابه که میتونید در صورت تمایل موقع رزرو از ما بخواید. ما با داشتن انواع قایق و یات مناسب برای انواع تفریحات و ورزشهای دریایی بهترین انتخاب رو به شما معرفی میکنیم.

تیم مدیا مارینا کلاب با داشتن چندین سال تجربه تهیه محتوای دریایی، یات و قایق های لوکس تفریحی با داشتن تجهیزات به روز عکاسی ، تصویر برداری و تصویر برداری هوایی آماده تهیه کلیپ و البوم عکس از سفرهای دریایی، جشن ها و مهمانی های  شما می باشد.

نکته مهم : رعایت شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران بروی تمام شناور ها الزامیست.