درباره شرکت

مجموعه مارینا کلاب بعنوان تنها مرجع تخصصی اجاره و فروش شناور های لوکس تفریحی در ایران شناخته می شود. این مجموعه که از دل مارینا کیش و مارینا کاسپین بوجود امد، با تیمی متشکل از افراد با تجربه در حوزه فروش ، خدمات پس از فروش و همچنین خدمات اجاره شناور با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در تنها مارینا های ایران در کیش و انزلی میتوانند بهترین مشاوره ها را در هر زمینه مرتبط با شناور های لوکس تفریحی در اختیار شما قرار دهند. از انجا که نبود یک مرجع تخصصی جهت گرداوری تمام قایق های موجود در کشور برای اجاره بشدت احساس میشد، بر آن شدیم تا با توجه به اینکه تمام قایق های موجود برای اجاره در یکی از مارینای ها ما هستند (کیش یا انزلی) یک دایرکتوری جامع برای این موضوع راه اندازی کنیم تا علاقه مندان جهت اجاره شناور بتوانند با گشت و گذار در وبسایت مارینا کلاب نه تنها بتوانند قبل از سفر به کیش یا انزلی تمام قایق های موجود را با عکس و مشخصات کامل رصد کرده و جهت مشاوره با مشاورین مارینا کلاب تماس بگیرند بلکه حتی میتوانند جزییاتی مانند تزیینات و نوع پذیرایی مورد نظرشان را نیز در این سایت پیدا کنند و رزرو خود را تکمیل کنند. این موضوع سبب میشود تا واسط هایی که سبب بالا رفتن قیمت اجاره قایق ها و سردرگمی مشتریان میشوند، حذف شده و کیفیت خدمات ارائه شده نیز بهتر گردد. ماموریت مارینا کلاب اسان کردن فرایند اجاره شناور برای علاقه مندان و همچنین ایجاد بستری برای ارائه اموزش ها و اطلاعات در حوزه شناور های لوکس تفریحی است.از انجا که با داشتن خط ساحلی بسیار زیاد در شمال و جنوب ایران ، اطلاعات مردم درباره دریا نوردی و گردشگری دریایی چندان بروز نیست ما بر آن شدیم تا تجربه های خود را در این زمینه بکار بندیم و انها را به علاقه مندان انتقال دهیم. امیدواریم بزودی بتوانیم تمام علاقه مندان به دریانوردی و یا مالکیت قایق تفریحی را گرد هم اورده و به توسعه این صنعت کمک نماییم.

خدمات مارینا کلاب

خدمات مارینا کلاب شامل تمام خدماتیست که جهت اجاره شناور به آن نیاز دارید، اطلاعات کامل درباره شناور های مورد اجاره، زمابندی، تزیینات و پذیرایی سفارشی جهت برگزاری مراسم ها، تولد یا جشن های سوپرایزی، تورهای ماهیگیری و یا گشت های دریایی کوتاه و بلند مدت همگی در سبد خدمات مارینا کلاب قرار دارند.

نکته مهم

نکته مهم : رعایت شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران بروی تمام شناور ها الزامیست.

آشنایی با ماریناها

مارینا کاسپین

یکی از دلایل عمده نبود رغبت سرمایه گذاران و گردشگران جهت استفاده و خرید شناور های تفریحی، نبود مکانی مناسب و ایمن جهت پهلوگیری و ارائه خدمات به این شناورها می باشد، لذا امروزه احداث اسکله شناور با جهت پهلوگیری و ارائه خدمات به شناورها گزینه ای مناسب به شمار می رود.

مارینا کیش

مارینا کیش بعنوان نخستین مارینای ایران در ساحل مارینا پارک هتل کیش احداث شده و با توجه به داشتن هتلی مجلل و لوکس (مارینا پارک هتل) در کنار حوضچه اختصاصی برای نگهداری شناورهای لوکس،کلوپ تفریحات دریایی بسیار مجهز ،لانژ ساحلی و رستوران در واقع یک مارینا-ریزورت می باشد.