اجاره قایق های لوکس تفریحی در ایران

اجاره یات چیست؟

اجاره یات چه شرایطی دارد؟ مراحل آن چیست؟

اجاره یات یا همان قایق های لوکس تفریحی  که در ایران معمولا با عنوان کشتی تفریحی نیز شناخته می شود یکی از مهمترین خدماتیست که مارینا کلاب به مشتریان ارائه میدهد. از آنجا که مارینا کیش نخستین مارینا و یات کلاب ایران بوده و نمایندگی انحصاری برند های ژانو و پرستیژ فرانسه در زمینه قایق های لوکس تفریحی در اختیار دارد، طیف وسیعی از انواع مدلهای قایق های کوچک موتوری و اسپرت تا یات های غول پیکر لوکس را در خود جا داده است سرویس اجاره یات در ایران تنها در مارینا کیش و کاسپین ارائه میشود.

همانند همه مارینا های دنیا یات ها بهمراه کاپیتان اجاره یا رنت داده می شوند و نیازی به داشتن گواهینامه دریانوردی ندارید. معمولا این یات ها در کورس های 1 یا 2 یا نهایتا 3 ساعته توسط مشتریان اجاره می شوند اما شما میتوانید ساعات بیشتری نیز از مارینا درخواست کنید. جهت اجاره یات باید با مارینا کلاب تماس گرفته و ساعت و روز مد نظر خود را رزرو نمایید و پس از پرداخت مبلغ و امضای فرم قوانین و مقررات میتوانید از خدمات اجاره یات در زمان رزرو شده استفاده نمایید.

لازم به توضیح است در صورتی که تمایل دارید مارینا کلاب میتواند یات مورد نظرتان را برای مراسمی خاص دیزاین و طراحی نموده و همچنین نیز میتوانید توسط واحد مدیا مارینا کلاب از دریانوردی خود تصویربرداری  و عکاسی کرده و در نهایت در قالب یک کلیپ یا آلبوم عکس به شما تحویل داده  شود.

اجاره یات چیست؟

اجاره یات yacht chartering  یکی از مهمترین بخشهای هر مارینا در دنیا می باشد و این امر به  این علت است که یاتهای لوکس یا همان کشتی های تفریحی فقط در مارینا های نگهداری می شوند لذا برای اجاره آنها حتما باید به یک مارینا سر بزنید.

مارینا کلاب رنج متنوعی از قایق ها، یات ها ، کشتی های تفریحی و گشتهای دریایی را ارائه میدهد. اگر بدنیال لذت دریانوردی در آبهای خلیج فارس یا حتی دریای خزر هستید و قصد ندارید خیلی هزینه کنید و یک یات لوکس اجاره کنید نیز میتوانید با مارینا کلاب تماس گرفته و از گشتهای دریایی با قایق های اسپرت استفاده نمایی که قیمت های مناسب تری دارند.

اما اگر قصد دارید مدت زمان زیادی بروی آب بمانید یا یک قرار کاری یا حتی یک مراسم خصوصی مانند تولد یا جشن های سوپرایزی دارید بهتر است از خدمات اجاره یات استفاده نمایید.یاتهای بزرگ (کشتی تفریحی)  با داشتن امکانات رفاهی بسیار زیاد به شما این امکان را می دهند تا مدت زمان بیشتری بتوانید از دریانوردی لذت برید. از این رو به این یاتها هتل های شناور بروی آب نیز گفته می شود.

شاید پس از جستجو در اینترنت به سایتهایی برخورد کنید که تبلیغات اجاره یات میکنند یا این خدمات را ارائه میدهند. لازم به ذکر است که تمام این وب سایتها یا صفحات اجتماعی همگی در نهایت با مارینا کلاب تماس گرفته و قایق را برای شما اجاره میکنند. پس برای جلوگیری از پرداخت مبالغ بالاتر به سایر واسط های بهتر است مستقیما با مارینا کلاب در ارتباط باشید .

نکته مهم : رعایت شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران بروی تمام شناور ها الزامیست.

چه یات هایی در مارینا کیش اجاره داده می شوند؟